Irodai asszisztens (Budapest)

Keressük a legszuperebb

Irodai asszisztenst

A HVG marketing részlegére új csapattagot keresünk irodai asszisztensi feladatok ellátására. Fél- vagy teljes állás megegyezés szerint.

Mitől vagy szuper?

Attól, hogy szeretsz problémákat megoldani, kifejezetten precíz vagy, nem ijedsz meg az új feladatoktól és több felé is tudod osztani a figyelmed.

A legfontosabb feladataid lesznek:

  • Gondolkodni – a rutin hasznos, de elkényelmesít!
  • A részleg teljes adminisztratív támogatása.
  • Számlák feldolgozása, kódolása és iktatása.
  • Szerződések adminisztrálása és iktatása.
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel és beszállítókkal.
  • Kapcsolattartás a többi részleggel.
  • A marketing és a terjesztési részlegek közötti információ megosztás elősegítése.
  • Kiadványok megjelenésével kapcsolatos előkészítő feladatok ellátása.
  • Időnként rendezvények szervezésében való részvétel, jelenlét.

Ami nálad alap:

  • Precíz vagy és pontos – sok dokumentummal és adattal kell dolgoznod.
  • Több felé tudod osztani a figyelmed, ha kell – egy egész csapat számít majd a segítségedre
  • A Microsoft Office programok a kisujjadban vannak – nem ijedsz meg az excel táblázatok kezelésétől.
  • Jó kapcsolatteremtési és kommunikációs képességeid van – sok emberrel kell együtt dolgoznod majd a cégben.
  • Szeretsz csapatban dolgozni.
  • Tanulni és fejlődni szeretnél.

Ami jó, ha van:

  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Ismeretek marketing területen és/vagy marketing végzettség.
  • Tapasztalat print termékekkel (terjesztési, nyomdai előkészítési munkafolyamatok ismerete)

Mit kínálunk?

  • Küldetést – a HVG több mint 40 éve dolgozik azért, hogy információt és tudást adjon az olvasóknak.
  • Csapatot – Olyan kollégákkal dolgozhatsz együtt, akik mindig segítik egymást.
  • Tanulást – támogatjuk a személyes fejlődésedet.
  • Zöld környezetet - A munkád a híres montevideo utcai média parkban lesz.
  • Kultúrát – jegyek moziba, színházba, egyéb programokra és saját rendezvényeinkre.
  • Olvasottságot – minden termékünk szabadon a rendelkezésedre áll, a könyvekre pedig jelentős dolgozói kedvezményt biztosítunk.
  • Bizalmat – lehetőség otthoni munkavégzésre, család barát munkahely vagyunk.

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideo utca 14.

Fizetési igényedet kérjük, a jelentkezéskor add meg.

Budapest