Irodai asszisztens (Budapest)

A CONSORTIX

Irodai asszisztenst

 keres

Olyan részmunkaidős (20 órás) munkatársat keresünk, aki átlátja a cégen belüli irodai- és adminisztratív folyamatokat, ezzel támogatni tudja a csapat munkáját.

Feladatok

  • Irodavezetés támogatása
  • Vezetői asszisztensi feladatok ellátása
  • Sales támogatáshoz kapcsolódó feladatok
  • Utazásszervezés, adminisztrálás
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Kiváló szervezőkészség
  • Kreatív hozzáállás, pozitív szemlélet
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Problémamegoldó képesség
  • Középfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előnyök

  • Irodai munkában, adminisztratív tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Egy másik idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos, de profi légkör
  • Hibrid munkarend, extra szabadnapok
  • Magánegészségügyi ellátásra jogosító biztosítás

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest