Irodai asszisztens (Budapest)

Újbuda szívében működő ingatlaniroda megbízásából Budapest prémium területein dolgozó, fiatalos, pörgős, eredményes és sikeres ingatlan és hitel szakértői csapatunk támogatására keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Irodai asszisztens

Elvárások:

Legalább középfokú végzettséged van, MS Office programok erős felhasználó szintű ismeretével rendelkezel, Gyakorlott vagy social média platformok felhasználói szintű kezelésében, Proaktív a hozzáállásod és működik nálad a kreatív problémamegoldás, Nyitott és közvetlen, kifejezetten pozitív, mosolygós személyiség vagy, Fejlett a kommunikációs készséged és képes vagy önálló munkavégzésre, Igényes a megjelenésed és jó a humorérzéked

Előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat, Ingatlanközvetítői tapasztalat, Marketinges tapasztalat, Idegen-nyelv tudás

Feladatok:

Általános adminisztratív feladatok elvégzése, Könyvelési anyagok előkészítése, Üzleti partnerek, ügyfelek és vendégek fogadása, Megbeszélések szervezése, előkészítése, támogatása, Naptárkezelés, tárgyalók foglalása, időpontok szervezése, Iroda működtetésének támogatása, beszerzések koordinálása, Adatrögzítés és adatbázis kezelés (Excel, Word), Kapcsolattartás ügyfeleinkkel, Irodavezető munkájának elősegítése, Marketing anyagok készítése, feltöltése

Amit kínálunk:

Új, modern, európai színvonalú munkahelyi környezet, Könnyen megközelíthető, nagyon igényes, központi iroda, Piacképes bérezés, teljesítmény alapú plusz bónuszok, Professzionális nyilvántartó és IT rendszerek, modern munkaeszközök, Támogató, jó hangulatú, fiatalos és sikerorientált csapat, Rendszeres és igényes csapatépítő programok, Korlátlan fogyasztás az irodai kávézóban, , Itt az idő, hogy csatlakozz a többszörösen díjnyertes csapathoz!

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest