Irodai mérnök (Budapest)

Ügyfelünk a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat biztosítja a globális építőipari szektor számára.Fiatalos, dinamikus csapatába bővülés miatt irodai mérnököt keresünk.

Irodai mérnök

Feladatok

  • épületgépészeti szerelőrendszerek és rögzítéstechnikai termékportfóliók beépítésével kapcsolatos méretezési, tervezési és rajzi feladatok elvégzése 2D/3D környezetben;
  • tanácsadói csapattal szoros együttműködés
  • projektek kivitelezés -előkészítésében résztvevő csoportokkal napi szintű kapcsolattartás
  • folyamatok fejlesztése

Követelmények

  • építőmérnök végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • érdekel a tervezés
  • CAD ismeret (2D, 3D) – Revit tudás előny
  • hatékony kommunikáció és kiváló analitikai képesség

Amit kínálunk

  • felelősségteljes munkakör
  • stabil háttér
  • kiváló, versenyképes juttatás
  • fiatalos csapat, jó hangulat
  • karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest