Irodai mérnök (Budapest)

Ügyfelünk a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat biztosítja a globális építőipari szektor számára.Fiatalos, dinamikus csapatába bővülés miatt mérnök tanácsadót keresünk.

Irodai mérnök

Feladatok

projektajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása

kivitelezés-előkészítés a résztvevő szereplőkkel (tervezők, beruházók, fővállalkozók, lebonyolítók stb.).

a szervezeten belüli egységekkel való kapcsolattartás (értékesítés, logisztika, projekt menedzsment)

ügyféllátogatások, prezentációk az adott műszaki megoldásról

Követelmények

építőmérnök végzettség

2-3 éves tervezető és/vagy kivitelezői tapasztalat

hatékony kommunikáció és kiváló analitikai képesség

prezentációs készség

középfokú angol nyevtudás

Amit kínálunk

felelősségteljes munkakör

stabil háttér

kiváló, versenyképes juttatás

fiatalos csapat, jó hangulat

karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest