Irodai munkatárs-Pénzügyi alapismerettel (Újhartyán)

Irodai munkatárs-Pénzügyi alapismerettel
404

Feladatok

  • Irodai asszisztencia ellátása (bejövő, kimenő postázás; iktatás; irodaszer rendelés stb.)

  • Teljeskörű adminisztráció a céges iratokkal kapcsolatban

  • Szerződések, riportok előkészítése

  • Dokumentációk nyilvántartása

  • Meetingeken való részvétel, ott memo készítése - ANGOL nyelven

  • Pénzügyi terület számára iratok továbbítása, könyvelésre dokumentumok előkészítése

  • Kommunikáció a társosztályokkal, vezetőkkel – ANGOL nyelven

Elvárások

  • Középfokú végezettség

  • Középfokú angol nyelvismeret – Elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez!

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Ms Office csomag)

  • Határozott, rugalmas hozzáállás Önálló munkavégzés

  • Együttműködési és problémamegoldási készség

Amit kínálunk

Egy olyan helyet keresel, ahol a tudásod folyamatosan fejlesztheted és emellett az ANGOL nyelvtudásod is használhatod? Könnyen megérteted magad más kultúrájú emberekkel?

Fontos, hogy hétfőtől- péntekig dolgozz napi 8 órában?

Szereted átlátni és összefogni az iroda működését, esetleg nem ijeszt meg, ha neked kell kialakítanod az új folyamatokat?

Van tapasztalatod a szerződések iktatásában és rendszerezésében, egy iroda működtetésében és nem áll messze tőled a pénzügyi terület sem?

A LEGMEGFELELŐBB állást kínáljuk Neked ->JELENTKEZZ!

  • Megegyezés szerinti, TAPASZTALATTAL arányos bérezés

  • Irodai munkarend: Hétfőtől péntekig, napi 8 órában -> SZABAD HÉTVÉGÉKKEL

  • ÚJHARTYÁNI munkavégzési hely-> TÁMOGATOTT bejárással

  • Felelősségteljes munkakör, FEJLŐDÉSI lehetőséggel

  • AZONNALI KEZDÉSI lehetőség

Munkavégzés helye

Újhartyán

Újhartyán