Irodai recepciós (Budaörs)

Mind-Diák Szövetkezet

Az MHC Mobility különféle kihívásokra és változatos vállalati igényekre kínál mobilitási megoldásokat tartósbérlet, azaz operatív lízing formájában. Az MHC Mobility CEE több, mint 150 személyt foglalkoztat, és több mint 12 500 járműből álló gépjárműflottát üzemeltet.

Irodai recepciós

Feladatok

  • Vendégek fogadása, kísérése, kiszolgálása
  • Tárgyalók foglalásának kezelése és adminisztrálása
  • Konyhai és irodai készletek ellenőrzése, fenntartása
  • Posta kezelése, futárok fogadása, érkező áruk átvétele
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • MS Excel haladó szintű használata
  • Angol nyelv alapszintű használata
  • Megbízhatóság

Munkaidő

  • Előre egyeztetett, rugalmas beosztás alapján
  • Heti kb. 25-30 óra teljesítése elvárt
  • Hosszú távú munkalehetőség, szeptember 30-ig szükséges vállalni

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.874 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka lehetőség

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs