Irodai ügyintéző/adminisztrátor (Biatorbágy)

Biatorbágyi logisztikai cég keres, adminisztratív feladatok ellátására kollégát.

Biatorbágyon található 20 éves belföldi- és nemzetközi szállítmányozási múlttal rendelkező logisztikai cég.

Munkakör:

  • fuvarlevelek, szállítólevelek feldolgozása (a cég ügyviteli rendszerében), szkennelése, lefűzése
  • számlák, telefonhívások, bejövő és kimenő postai küldemények kezelése
  • munkaügyi és személyi okmányok nyilvántartása
  • munkavállalókkal (gépjármű vezetőkkel) való kapcsolattartás

Fontos:

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógép ismeretek (MS Office programok használata)
  • önálló, precíz munkavégzés
  • saját autó a munkába járáshoz
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Előny:

  • szállítmányozási cégnél szerzett tapasztalat
  • német és/vagy angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Verebély László utca 2.

Munkabér:

  • nettó  200 000 - 230 000  Ft  / hó
Biatorbágy