Irodavezető (Szarvas)

A hirdetés már lejárt!

Országosan ismert lakossági és ipari klímaberendezéseket forgalmazó cég megbízásából keresünk exkluzív Hi-Tech irodaházába munkatársat az alábbi pozícióba:

Irodavezető

Elvárások:

  • Igényes megjelenés, kedves személyiség,
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban,
  • Legalább középfokú iskolai végzettség,
  • Felhasználói szintű MS-Office ismeretek (Excel, Word)

Előnyt jelent:

  • Klímatechnikában szerzett tapasztalat és SAP rendszerismeret

Feladatok:

  • Az irodaház zavartalan működésének biztosítása,
  • Vendégek, szállítmányozók fogadása,
  • Tárgyalók rendjének biztosítása, Iktató program kezelése,
  • Kapcsolattartás a gondnoki szolgáltatókkal,
  • Adminisztrációs feladatok

Amit kínálunk:

  • Stabil tervezhető, anyagiakban támogatott, kiszámítható jövőkép,
  • Szakmai kihívás, önmegvalósítás lehetősége,
  • Folyamatos szakmai képzések,
  • Kulturált, modern irodai környezet,
  • Fiatal, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

Szarvas

Szarvas