Irodavezető (Budapest)

A Dipol Csoport 25 éve a versenyszféra- és a közigazgatás szereplőinek tanácsadója a versenyképességük javításában, az emberi erőforrás-menedzsment fejlesztésében és szakmai partnerként nyújt támogatást a környezettudatosság erősítésében és a klímaváltozás hatásainak kezelésében.

Irodánkba keresünk főállású

irodavezetőt

Feladatok

  • Az ügyvezetők munkájának támogatása
  • Az iroda működésének teljes körű kézben tartása, irányítása
  • A vállalkozás pénzügyi feladatainak ellátása
  • Adminisztrációs feladatok (szerződések, nyilvántartások kezelése)
  • Projektek koordinálása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office, Word, Excel)
  • Magabiztos gépírástudás
  • Precíz, pontos, de mégis gyors munkavégzés
  • Pozitív hozzáállás, felelősségteljes, „megoldom” szemlélet
  • Proaktív személyiség
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség

Előnyök

  • Pénzügyi, számviteli ismeretek
  • Projektes tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Jó hangulatú, segítőkész munkatársak

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Budapest