Irodavezető (Budapest)

Felsővezető-kereséssel és diplomás szakemberek fejvadászatával foglalkozó piacvezető HR-tanácsadó cégünk saját csapata részére keresünk munkatársat

IRODAVEZETŐ

(16-0698)

pozícióba.

Feladatok

  • Számlák és teljesítési igazolások készítése,
  • Könyvelő- és bérszámfejtő céggel kapcsolattartás,
  • Banki utalások intézése,
  • Statisztikák, kimutatások, kontrolling riportok készítése,
  • Munkatársak ki- és beléptetéseinek intézése

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Aktív Excel ismeret,
  • KKV szolgáltatócégnél szerzett tapasztalat előny,
  • Angol nyelvtudás előny,
  • Pályakezdők és tapasztaltak jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Változatos, sokrétű feladatok,
  • Exkluzív irodai környezet,
  • Eredményorientált, együttműködő, jó hangulatú fiatalos csapat

A munkavégzés helye

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0698”-as referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.

Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

www.humanfield.hu

Budapest