Irodavezető (Székesfehérvár)

ALFÖLDI TEJ – A MAGYAR TEJ, AMIRE BÜSZKÉK LEHETÜNK
Egy vállalat, két helyszín – számtalan kiváló magyar tejtermék: ez az Alföldi Tej Kft.
Székesfehérvári üzemünkbe keresünk munkatársat!
Te vagy a legalkalmasabb jelölt az

Irodavezető

pozíciónkra, ha

  • középfokú végzettséggel rendelkezel
  • ügyvezető vagy egyéb felső vezető mellett tevékenykedtél már, mint asszisztens minimum 1 évet
  • Office alkalmazások használatában jártas vagy
  • van B kategóriás jogosítványod
  • nem okoz gondot, ha angolul kell levelezned vagy kommunikálnod
  • magabiztos fellépésed van, jól meg tudod értetni magad másokkal
  • fegyelmezetten, pontosan, önállóan tudod a munkádat végezni
  • terhelhető vagy
  • fix munkahelyre vágysz – minden munkavállalóval hosszú távon tervezünk, így határozatlan idejű munkaszerződést ajánlunk

Mi lenne a feladatod?

  • titkársági feladatok ellátása
  • nyilvántartások, szerződések és egyéb kimutatások kezelése, vezetése
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • beérkező telefonhívások fogadása, továbbítása, üzenetek átvétele
  • partnerek fogadása
  • kapcsolattartás más osztályok vezetőivel, munkatársaival

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • gyors – és gépírás
  • rendezvényszervezésben, lebonyolításban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár Seregélyesi út 127.

Amennyiben érdekel a lehetőség kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzodat csatold jelentkezéskor – Kérjük, bérigényt is jelölj meg!

"Az EU Általános adatvédelmi rendelet (GDPR) előírásainak megfelelően, az Alföldi Tej Kft. adatkezelési tájékoztatója a vállalat honlapján, a Karrier fülön található nyitott pozíció leírásokban szerepel."

Székesfehérvár