Irodavezető (Budapest)

Tapasztalt irodavezetőnek tartod magad? Szívesen kamatoztatnád tudásod egy családias vállalatnál?

Amennyiben igen a válasz, olvasd el a részleteket parterünk Irodavezetői pozíciójáról.

Irodavezető

Feladatok

  • az iroda és a cég működésével kapcsolatos adminisztrációs tevékenység ellátása

  • irodai rend biztosítása

  • recepciós teendők ellátása, bejövő vendégek fogadása

  • irodaszerek és irodai berendezések, reprezentációs termékek beszerzése

  • bejövő/kimenő kommunikáció kezelése (telefon, levelezés, iktatás, postázás előkészítése)

  • bejövő számlák iktatása

  • munkatársak belföldi/külföldi utazásának támogatása, szervezése

  • céges rendezvények általános szervezési feladataiban való részvétel

  • kapcsolattartás és általános ügyintézés a bérelt irodával kapcsolatban

  • autóflotta teljes körű kezelése, ügyintézések szervezése

  • kapcsolattartás egyéb irodai, személyzeti szolgáltatókkal, partnerekkel

  • vállalati mobiltelefon flotta ügyintézése

  • munka-, tűzvédelemhez kapcsolódó feladatok ellátása

  • ügyfeleknek tartott képzések lejelentése a Felnőttképzési Adatszolgáltatási Rendszerben (FAR)

  • értékesítők adminisztratív támogatása

Követelmények

  • felsőfokú végzettség

  • 3-5 év tapasztalat irodavezetői munkakörben

  • Office 365 magasszintű ismerete

  • magabiztos angol nyelvtudás

  • kiváló szervezői és kommunikációs készség

  • jó problémamegoldó képesség

  • precizitás

  • önállóság

  • proaktivitás

  • rendszerszemlélet

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés

  • Stabil háttér

  • Fejlődési lehetőség

  • Színvonalas irodai környezet

  • Jó csapat, családias légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest