Irodavezető asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Felsővezető-kereséssel és diplomás szakemberek fejvadászatával foglalkozó piacvezető HR-tanácsadó cégünk saját csapata részére keresünk munkatársat

IRODAVEZETŐ ASSZISZTENS

(16-0380)

pozícióba.

Feladatok

  • Általános irodavezetői feladatok ellátása, az iroda működésének proaktív támogatása,
  • Vendégek, ügyfelek fogadása és kiszolgálása, központi telefonok, levelek kezelése,
  • Iroda adminisztratív, iktatási feladatainak ellátása (levelek, számlák, szerződések),
  • Találkozók és tárgyalások szervezése, tárgyalófoglalások koordinálása,
  • Kapcsolattartás az irodaház működtetőjével a tevékenység zökkenőmentes működésének érdekében,
  • Irodaszerek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, szervezése (irodai forgóeszköz nyilvántartása, beszerzése; irodai munkaeszközök javíttatása, pótlása).

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Pozitív, dinamikus személyiség és jó kommunikáció,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • KKV szolgáltatócégnél szerzett tapasztalat előny
  • Angol nyelvtudás előny,
  • Pályakezdők és tapasztaltak jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Változatos, sokrétű feladatok,
  • Exkluzív irodai környezet,
  • Eredményorientált, együttműködő, jó hangulatú fiatalos csapat.

A munkavégzés helye

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0380”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.

Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

www.humanfield.hu

Budapest