Irodavezető / ügyvezetői asszisztens (16-2853) (Budapest)

Irodavezető / ügyvezetői asszisztens (16-2853)

Rendkívül prosperáló, energia szektorban tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az iroda vezetése, az irodai infrastruktúra felügyelete,
  • A felsővezetőség munkájának támogatása,
  • Menedzsmenthez kapcsolódó adminisztratív feladatok teljeskörű ellátása,
  • Utazások, konferenciák szervezése,
  • Vendégek és ügyfelek fogadása,
  • Nyilvántartások és az irodaházzal kapcsolatok ad-hoc teendők kezelése.

Elvárások

  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Irodavezetői vagy ügyvezetői asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Magas bejárástámogatás (nettó 30 Ft/km VAGY 100%-os BKV bérlet térítés),
  • Színes munkakör, sokrétű feladatok,
  • Aktív nyelvhasználati lehetőség egy nemzetközi környezetben.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest