Irodavezető/vezetői asszisztens munkatárs angol nyelvtudással (Budapest)

Nemzetközi cég budapesti, közép-európai értékesítési irodájába keressük új munkatársunkat.

Cégünk Európa egyik vezető, üzleti célú és reklám ajándéktárgyak forgalmazásával foglalkozó nemzetközi társasága. Budapesti, közép-európai regionális központunkban 20 ország ügyfélszolgálati és értékesítési tevékenységét végezzük.

Irodavezető/vezetői asszisztens munkatársat keresünk,

angol nyelvtudással

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • az iroda zökkenőmentes napi operatív működésének biztosítása
    • központi telefon kezelése
    • posta kezelése
    • irodaszer, irodai felszerelés és berendezés beszerzése és nyilvántartása
    • új munkatársak beilleszkedésének támogatása
    • külföldi munkatársak magyarországi ügyintézéseiben való segítségnyújtás
    • egészségügyi, munka-és tűzvédelmi előírások figyelemmel kísérése és a szükséges vizsgálatok, illetve oktatások megszervezése
  • az értékesítési munkatársak támogatása
    • vendégek fogadása
    • bemutatóterem kezelése
    • ügyfél adatbázis kezelése
    • időszakos riportok készítése
    • a regionális igazgató asszisztensi feladatainak ellátása
    • utazás- és szállásszervezés, flottakezelés
  • a pénzügyi/könyvelési folyamatok támogatása
    • számlák iktatása, előkészítése könyvelésre
    • munkaügyi nyilvántartás kezelése, bérszámfejtésre való előkészítés
    • szállítókkal való egyeztetés
    • költségelszámolások készítése
    • pénztár kezelése
    • pénzügy munkájának támogatása

Ami számunkra fontos:

  • jó kommunikációs készség, nyitott, vidám, segítőkész személyiség
  • önállóság, precizitás
  • talpraesett, proaktív, rugalmas hozzáállás
  • magabiztos angol nyelvtudás, mely a pozíció betöltésének elengedhetetlen feltétele
  • felhasználói számítógépes ismeretek
  • pénzügyi, irodai asszisztensi munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Aminek örülünk:

  • bármely közép-kelet-európai nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • professzionális munkakörnyezet
  • megbízható, stabil háttér
  • remek hangulatú csapat
  • vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület BudaWest irodaház

Hogyan jelentkezz:

  • Jelentkezésedre fényképes szakmai önéletrajzzal, rövid motivációs levéllel együtt számítunk

Budapest