IT projekt asszisztens munkatársat keresünk (Budapest)

IT projekt asszisztens munkatársat keresünk

Feladatok

  • ➣ Windows munkaállomások üzemeltetése
  • ➣ cPanel kezelés, PHPmyAdmin felület
  • ➣ Helpdesk, Support
  • ➣ Fejlesztésekben való közreműködés
  • ➣ Levelezési rendszer kezelése (Microsoft Office 365)
  • ➣ Munkatársak által felmerült alapvető számítástechnikai problémák megoldása
  • ➣ Videóvágás
  • ➣ Számlázás és számfejtési feladatok segítése
  • ➣ Asszisztensi, titkársági feladatok
  • ➣ Kapcsolattartás partnercégekkel (ügyvéd, könyvelő stb.)
  • ➣ Projekteket érintő statisztikák, beszámolók, prezentációk készítése, koordinálása

Elvárások

  • ✣ 1-3 év szakmai tapasztalat
  • ✣ Minimum középfokú informatikai vagy pénzügyi végzettség
  • ✣ Microsoft Office 365 (Word, Excel, Powerpoint) magas szintű felhasználói gyakorlata
  • ✣ Windows operációs rendszer üzemeltetői ismerete
  • ✣ Számítástechnikai és pénzügyi érdeklődés
  • ✣ Jó kommunikációs készség
  • ✣ Logikus rendszerszemlélet
  • ✣ Kitűnő matematikai készség

Előnyök

  • ✔︎ IT projektmenedzsment vagy pénzügyi-könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • ✔︎ Brokka rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • ☞ Stabil, megbízható háttér
  • ☞ Hosszútávú munkalehetőség
  • ☞ Versenyképes fizetés
  • ☞ Családias, jó kedvű csapat
  • ☞ Jól felszerelt iroda
  • ☞ Bónuszok, juttatások
  • ☞ Fejlődési lehetőség
  • ☞ Önálló munkavégzés
  • ☞ Ötletekre nyitott légkör

Leírás

Az alábbi munkakörbe keresünk Munkatársat, Megbízónk részére: IT projekt asszisztens.MI AZOK VAGYUNK, AKINEK: FONTOSABBAK A CÉLJAI ÉS  EGYÉNI JÖVŐJE MINT A REGGELI LÁJKOK

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest