IT sourcer gyakornok (Budapest)

IT kiválasztásra specializálódott munkaerő-közvetítő cégként keressük legújabb IT sourcer gyakornok kollégánkat. Amennyiben van sourcing tapasztalatod, és szívesen kipróbálnád magad az IT területén, szeretnél fejlődni és új sourcing módszereket kipróbálni valamint egy fiatalos, összetartó csapat tagja lenni, ez a lehetőség neked szól!

IT sourcer gyakornok

Feladatok

A munkáddal hozzájárulsz ahhoz, hogy az ügyfeleink elégedettek legyenek, és minden nyitott pozíciójukra a legmegfelelőbb embert találjuk meg. Aktív részvételt várunk el a munkaerő-toborzáshoz, kiválasztáshoz, közvetítéshez kapcsolódó feladatokban:

  • Megfelelő jelöltek felkutatása - saját és partnereink adatbázisaiból, social media felületekről, ajánlásból stb.
  • Jelöltekkel való kapcsolatfelvétel, telefonos előszűrés, interjúk szervezése
  • Interjúkon való részvételi lehetőség, idővel jelöltek interjúztatása
  • IT recruiter kollégák napi munkájának támogatása
  • Projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Időnként angol nyelvű fordítási feladatok elkészítése

Elvárások

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Toborzásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív, középszintű angol nyelvtudás, szóban és írásban is
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, proaktivitás
  • Nyitottság az IT területre, tanulási hajlandóság, szorgalom
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Heti 20-30 órában való munkavégzés

Amit kínálunk

  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség az ország legjobb szakembereivel
  • Fiatalos, összetartó csapat, gyakori csapatépítő programok
  • Családias hangulatú munkakörnyezet
  • A vírushelyzet alatt teljes home office lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest