IT specialista (Budapest)

a legkorszerűbb technológiával felszerelt, autóipari alapanyag-gyártásával foglalkozó partnerünk IT csapatába keresek IT SPECIALISTÁT.

IT specialista

Feladatok

mi a feladat?

  • informatikai infrastruktúra üzemeltetése és rendelkezésreállásának biztosítása
  • cégspecifikus alkalmazások támogatása
  • együttműködés a termelésautomatizálásért felelős csapattal
  • beléptető kártyarendszer kezelése, üzemeltetése
  • kamera rendszer üzemeltetése
  • vállalati felhasználók támogatása, jogosultságaik kezelése
  • kapcsolattartás belső/külső partnerekkel
  • informatikai folyamatok kidolgozása és bevezetése
  • dokumentációk készítése, felülvizsgálata
  • felhasználók oktatása

Követelmények

szükség van a következőkre a sikeres pályázáshoz:

  • minimum középfokú IT területen szerzett végzettség
  • legalább középfokú angol nyelvtudás (A+B)
  • dolgoztál már adatbázissal
  • hálózati ismeretek
  • Cisco eszközökkel kapcsolatos tapasztalat
  • Windows kliensek üzemeltetése
  • szerverekkel és szerver op. rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • előny a multinacionális vállalatnál szerzett releváns tapasztalat (legalább 3 év)
  • B kategóriás jogosítvány,
  • vagy ha van jártasságod az alábbi témakörök valamelyikében: Cisco (parancssor/console), Juniper eszközökkel, Hyper-V, NAS/SAN eszközök, IT security, Linux, MSSQL, Windows szerver üzemeltetés
  • ezen kívül proaktivitás, jó problémamegoldás, rendszerszemlélet amire szükséged lesz még
  • valamint nyitottság új ismeretek elsajátítására, önálló és csapatban való munkavégzésre

Amit kínálunk

az alapbéren felül a következő juttatási elemeket nyújtja partnerünk:

  • SZÉP kártya az első hónaptól
  • jelenléti bónusz
  • bejárási támogatás - 55 Ft/km
  • étkezési hozzájárulás
  • születésnapi, házassági évfordulós ajándékkártya
  • iskolakezdési támogatás
  • rendszeres oktatások, szakmai tanfolyamok

Munkavégzés helye

Tatabánya

Budapest