IT Support Specialist (Pilisszentiván)

Szeretnél egy nemzetközi csapat tagja lenni? Magabiztosan mozogsz IT területen és szeretnél nemzetközi projekteken dolgozni? Akkor ITT van a helyed! Egy globálisan ismert gyártási területen tevékenykedő partnerünknek keressük a leendő kollégáját IT Support Specialist pozícióba.

IT Support Specialist

Feladatok

  • Felhasználói támogatás nyújtása az informatikai problémák megoldásában
  • Az IT-incidensek és IT-kérések központosítása
  • Az incidensek és kérések megfelelő kezelésének biztosítása prioritás szerint
  • A felhasználók tájékoztatása az elvárt feloldási időről és az incidens vagy kérés prioritásáról
  • Szükség esetén az esetek továbbítása és az továbbított jegyek nyomon követése
  • Az esetek és/vagy kérések nyomon követésének és lezárásának biztosítása

Elvárások

  • Legalább 2 év tapasztalat IT Support/Helpdesk területen
  • Felsőfokú végzettség (előny: informatika vagy az informatikai rendszerek területén szerzett diploma)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségek
  • Minimum B2-es szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Nemzetközi projektek
  • Kiemelkedő cafeteria csomag
  • Bónusz
  • Home office lehetőség
  • Nyelvi képzések

Munkavégzés helye

  • Magyarország, Pest, Pilisszentiván,

Pilisszentiván