IT Szolgáltatásfelelős - Szoftverintegrációs mérnök (Győr)

Karrier az Audinál

IT Szolgáltatásfelelős - Szoftverintegrációs mérnök

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Másnak munka, nekünk szenvedély!

High-tech munkakörnyezet, prémium termékek - Munkatársainknak lehetőséget biztosítunk arra, hogy kreatív ötleteikkel könnyebbé, hatékonyabbá tegyék mindennapi munkájukat, munkakörnyezetüket pedig igyekszünk egyszerre inspirálóvá és biztonságossá tenni. A Győrben gyártott motorok, autók világszintű elismertsége közös öröm számunkra.

Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a korszerű ergonomikus berendezéseknek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

Feladatok

  • Szoftverintegrációs megbízások beérkeztetése, kezelése, pontosítása, ügyfelekkel történő egyeztetése
  • Megbízások nyomonkövetése és terv szerinti ledolgozásának biztosítása
  • A szoftvercsomagokkal kapcsolatos követelmények és az ezekre vonatkozó iránymutatások elemzése és kiértékelése
  • Szoftverek minőségirányítási elveinek kidolgozása és a szoftverintegráció ezen elvek mentén történő lebonyolítása
  • A szoftverek workflow alapú integrációja a Microsoft SCCM rendszerbe
  • o Alkalmazáscsomag megtervezése
  • o Csomagolási megbízás kiküldése
  • o A szoftvercsomag minőségbiztosítása és tesztelése meghatározott tesztelési tervek szerint

Elvárások

  • Egyetemi /főiskolai informatikai végzettsége van
  • Legalább 3 éves IT területen szerzett tapasztalattal rendelkezik (szakmai gyakorlat alatt szerzett tapasztalat is elfogadott)
  • Megbízható ismeretei vannak a szoftvercsomagolás területén
  • Microsoft SCCM széleskörű ismeretével rendelkezik, különös tekintettel az applikációk kezelésére és szoftvercsomagok előállítására vonatkozóan
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudással rendelkezik (írásban és szóban)
  • Terhelhető
  • Jó kommunikációs készséggel bír, ami komplex műszaki tartalmak megismertetéséhez és megértetéséhez szükséges
  • Képes a tevékenységek önálló, felelős végrehajtására
  • Folyamatorientáltan gondolkodik, felismeri az összefüggéseket a feladatmegoldások során
  • Előnyt jelent:
  • Script írási tapasztalata vagy legalább egy programnyelv ismerete van (Powershell ismeret előny)
  • Active Directory, Sharepoint ismeretekkel rendelkezik
  • ISTQB Certified Tester vagy ISTQB Foundation Level végzettsége van
  • ITIL ismeretekkel rendelkezik

További információk
Ez az állás azonnal betölthető az
AUDI HUNGARIA -nál.
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDJ15643

A pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 9666 8888 -as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Nyerges Andrea
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 30 767 7688

Győr