IT támogató (Veszprém vármegye)

IT támogató

Leírás

Veszprém megyei partnercégünk részére keresünk új kollégát IT támogató munkakörbe:

IT támogató

Feladatok

  • Feladatok ellátása a gyártás terén alkalmazott informatikai rendszerek támogatásában, beleértve a hálózati problémák diagnosztizálását és elhárítását
  • Felhasználói igények felmérése és elemzése, valamint ügyfélszolgálati támogatás nyújtása informatikai kérdésekben
  • Felhasználók oktatása az informatikai rendszerek használatában és a szoftverek, alkalmazások telepítése, frissítése és karbantartása
  • Rendszeres karbantartási feladatok ellátása és együttműködés a gyártási és informatikai csapatokkal a hatékony működés érdekében
  • Dokumentációk és nyilvántartások vezetése és frissítése

Elvárások
  • Üzemmérnök-informatikus BProf, Mérnökinformatikus BSc végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Ismeretek a hálózati technológiák, szoftvertelepítés és konfiguráció terén
  • Angol társalgási szint
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségek, empátia és türelem a felhasználókkal való interakció során
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés és felelősségteljes hozzáállás

Előny:
  • Német társalgási szint
  • "B” jogosítvány

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Csapatépítő rendezvények
  • Rugalmas munkaidő
  • Cafeteria juttatás
  • Útiköltség-térítés
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye

Veszprém megye