IT ÜZLETI TANÁCSADÓ ÉS ELEMZŐ (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az ELANIT Tanácsadó Kft. hazai és nemzetközi üzleti kapcsolatokkal rendelkező, villamosenergia-ipari tanácsadó vállalkozás. Nemzetközi szoftverszállítási projektekben való részvételre

IT ÜZLETI TANÁCSADÓ ÉS ELEMZŐ

(IT Business Consultant / Analyst)

feladatkörbe munkatársat keresünk

határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződéssel.

Feladatok

  • liberalizált energiapiaci működést támogató szoftverfunkciók definiálása követelményspecifikáció, vonatkozó szabályozások és vevőkkel történő egyeztetés alapján
  • az elkészült szoftverfunkciók tesztelése
  • IT rendszerek tervezésének támogatása
  • az elkészült specifikáció alapján részfeladatok meghatározása a fejlesztők számára
  • a szoftverszállítási projekt során a vevők támogatása távolról valamint időszakosan a megrendelő telephelyén személyesen
  • műszaki egyeztető megbeszéléseken való részvétel, üzleti megbeszélések támogatása
  • szakmai prezentációk készítése és megtartása
  • új projektlehetőségek elnyerésének támogatása

PROJEKTTÍPUSOK, TÉMÁK:

  • villamosenergia-rendszer / -hálózat üzemirányítása (EMS/DMS-SCADA, GIS, Asset management, WAMS, DER, Forecasting)
  • európai villamosenergia-piaci integrációt támogató szoftvermegoldások
  • a villamos energia nagy- és kiskereskedelmét támogató szoftvermegoldások (MMS)
  • rendszerszintű szabályozást támogató szoftvermegoldások
  • energia-piachoz kapcsolódó elszámolási feladatokat támogató szoftvermegoldások
  • vevő / szállító oldali IT projekttámogatás

Elvárások

  • egyetemi végzettség (M.Sc.) villamosmérnöki, informatikai vagy természettudományos területről
  • legalább 3 éves energia-iparban szerzett munkatapasztalat, a fenti típusú projektekben szerzett tapasztalat előny
  • szoftver-tervezési készségek
  • legalább középszintű, tárgyalóképes angol nyelvtudás; német nyelvtudás előny
  • önálló munkavégzés képessége, proaktivitás, kreativitás
  • tanulási készség és megbízhatóság

Amit kínálunk

  • nagy, multinacionális céggel nemzetközi projektekben való részvétel
  • kis méretünk folytán cégünk erőssége a rugalmasság és a kollégák közötti személyes hangvétel
  • izgalmas és változatos témák az energia-ipar élvonalában
  • rugalmas munkaidő-beosztás
  • versenyképes jövedelem, bónusz
  • igény és megegyezés szerint karrier-, tanulási- és továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye

  • Budapest és esetenként az Európai Unió más országai

Ha Ön szívesen dolgozik energetikával kapcsolatos IT témákon és önállóan, felelősséggel képes megoldani változatos műszaki feladatokat, akkor örömmel várjuk fényképpel ellátott önéletrajzos jelentkezését.

Budapest