Italian speaking help desk specialist (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Italian speaking help desk specialist

Feladatok

  • Kapcsolattartás az ügyféllel olasz nyelven;
  • IT-val kapcsolatos problémáinak kezelése;
  • Hibajegyek készítése, priorizálása;
  • Magasabb szintű problémák eszkalálása a megfelelő csoport felé;
  • Végfelhasználói hívások és e-mailek kezelése;
  • Dokumentumok készítése.

Elvárások

  • Magabiztos olasz nyelvtudás;
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás;
  • Alapszintű IT ismeretek (Egy átfogó tréning keretében minden szükséges tudást megtanítanak az új kollégának.)
  • Pályakezdők és pályamódosítók jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Partnerünk világszinten ismert és elismert, a náluk szerzett tapasztalat rendkívül értékes a munkaerőpiacon;
  • Nagymértékű Home Office;
  • Folyamatos tréningek;
  • Előrelépési lehetőség;
  • Támogató, befogadó környezet;
  • Nemzetközi csapat;
  • Medicover csomag;
  • Sport és nyelvtanulási támogatás;
  • Széleskörű Cafeteria és juttatási csomag;
  • Éves bónusz;
  • Könnyen megközelíthető prémium kategóriás, modern irodaház.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest