Jelentéskezelő, adminisztrátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Lexmark innovatív képalkotó megoldásokat és technológiákat fejleszt, amelyek a világ minden táján segítenek az ügyfeleknek. A budapesti iroda jelenleg 10 különböző nyelven támogatja 30 ország Lexmark vállalatainak  tevékenységét

Jelentéskezelő, adminisztrátor

Feladatok

  • Együttműködés partnerekkel és több belső csapattal a rendelési és telepítési folyamatban
  • Jelentések beolvasása és módosítása különféle rendszerekből (Business Objects, Siebel, SAP)
  • A jelentések / elemzések kézi elkészítésének kezelése
  • Hardver és fogyóeszközök bevitele és nyomon követése
  • Ad hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás
  • Gyakorlott Excel ismeret
  • Nappali tagozatos jogviszony
  • 18. életév betöltése

Munkaidő

  • Hétköznaponként, általános irodai munkaidőben
  • Heti minimum 20 óra vállalása, rugalmasan órarendhez igazítva

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet
  • SAP alapismeretek megszerzése, tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bruttó 1325 Ft/óra

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest