Jogi asszisztens (Budapest)

Jogi asszisztens

Leírás

A Trenkwalder Cégcsoport központi irodájába, a belsős, saját jogi osztályunkra Jogi asszisztens munkatársat keresünk.

Feladatok

  • A jogi osztályra beérkező iratok kezelése, iktatása, felelős személy felé történő továbbítása
  • Szerződések, jogi hatósági levelezések aláíratásának intézése
  • Határidők nyilvántartása és nyomon követése
  • A központi szerződéstár elektronizálása és naprakészen tartása
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Kimutatások, nyilvántartások, riportok készítése és naprakészen tartása
  • A jogi osztályon dolgozó diák munkatárs(ak) koordinálása
  • Közjegyzőkkel, ügyvédi irodákkal való kapcsolattartás

Elvárások
  • Jogi asszisztens szakképesítés
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeret, különösképp Excel
  • Erős rendszerező képesség, pontosság és precizitás
  • Segítőkész és megbízható attitűd
  • Középfokú angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér;
  • Hosszú távú és kihívásokkal teli munkalehetőség;
  • Modern, jól felszerelt munkahelyi környezet;
  • Felkészült szakemberekből álló csapatban való munkavégzés;
  • Szakmai és felettesi támogatás továbbképzések tekintetében

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest