Junior Key Account Manager (Budapest)

Élelmiszeripari gyártó cég Pest megyei székhellyel, értékesítési kollégákat keres az alábbi pozícióba:

Junior Key Account Manager

Feladatok

  • Kapcsolattartás a felelősségi körébe tartozó multinacionális partnerekkel,
  • A partnerek eredményességének folyamatos javítása, termékválaszték bővítése
  • Éves tárgyalások a partnerekkel, szerződések előkészítése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • A promóciók, akciók megszervezése és lebonyolításának koordinálása, az értékesítési célok elérésének biztosítása a vállalati stratégával és üzletpolitikájával összhangban
  • A piaci tendenciák és a versenytársak tevékenységének nyomon követése
  • Új potenciális ügyfelek keresése
  • A havi és negyedéves eredmények elemzése, jelentések készítése

Elvárások

  • Egyetemi / főiskolai végzettség
  • Legalább 4-6 éves FMCG piacon szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, gyakorlott vezetési képesség
  • Budapesti vagy Pest megyei lakhely
  • Tárgyalási és prezentációs készség
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Együttműködésre és csapatmunkára való képesség
  • Dinamikus, proaktív, eredményorientált személyiség
  • Felhasználói szintű MS Office, Excel, Word, Power Point ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem, cafetéria
  • Vállalati autó, laptop, telefon

Munkavégzés helye

2120 Dunakeszi, Bem utca 9.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérem, küldje el önéletrajzát a bérigény jelölésével, vagy telefonáljon: 06-20/532-1828

Budapest