Junior könyvelő (Budapest)

Junior könyvelő

Feladatok

  • Könyvelési anyagok (számlák, alapbizonylatok) nyilvántartásba vétele.
  • Kontírozott bejövő és kimenő számlák, bank/pénztár könyvelése.
  • Riportok készítése.
  • Pénzügyi/számviteli egyeztetések elvégzése.
  • A mérlegképes könyvelő munkatársak mindennapi munkájának támogatása.
  • Havi, negyedéves, éves zárások készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági / számviteli / pénzügyi végzettséggel rendelkezel, amire alapozni tudsz - a többit mi majd megtanítjuk neked.
  • Profin kezeled az Excelt, hiszen komplex riportokat és kimutatásokat is készítesz majd.
  • Magabiztosan használod szóban és írásban az angolt, hiszen nemzetközi környezetben fogsz dolgozni.
  • Ügyfeleink számítanak hatékony munkánkra és tanácsainkra, ezért jó, ha gyorsan tudsz reagálni a helyzetekre és proaktív vagy.
  • Nyitott vagy a fejlesztésekbe való bekapcsolódásba és az innovatív megoldásokra.
  • Olyan munkahelyet keresel, ahol nem csak a szakmai, de az emberi kapcsolatok is fontosak.

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

Teljes munkaidő

Beosztott

Hétfő-Péntek 5/2-es munkarend

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest