Junior .NET fejlesztő-B103JNF (Budapest)

Junior .NET fejlesztő

Partnerünk svájci tulajdonban lévő fejlesztő vállalat, mely a 13. kerületben található közel a WestEndhez, ahová jelenleg junior .NET fejlesztőket keresünk.

Pozíció azonosító: B103JNF

Feladatok

  • Meglévő és új alkalmazások fejlesztése, optimalizálása, karbantartása
  • Egy nemzetközi csapat tagjaként, változatos projekteken való részvétel
  • Időnként külföldi utazásokon való részvétel, ahol az ügyfelekkel van lehetőség találkozni

Elvárások

  • Legalább 1 év .Net fejlesztő tapasztalat
  • Magabiztos tudás Microsoft technológiákban (.NET, MSSQL, MVC, Azure)
  • Agilis, proaktív hozzáállás
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban is
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására

Amit kínálunk

  • Változatos projektek nemzetközi ügyfeleknek
  • Versenyképes fizetés
  • Magas cafetéria keret
  • Bónuszkifizetés évi 2 alkalommal
  • Családias, fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Budapest - XIII. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest