Junior termékmenedzser (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Bank360 Zrt. banki ajánlatok összehasonlításával foglalkozó partnerünk legfőbb feladata, hogy a nagy mennyiségű pénzügyi termékek közötti választást megkönnyítsék, akár legyen szó  hitelkártya igénylésről, vagy lakáshitelről. Szakmai megbízhatóságukat a több évtizedes banki tapasztalat és a pénzügyi tudatosság iránti elhivatottságuk biztosítja.

Junior termékmenedzser

Feladatok

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Rendszeres riportok készítése (Excel táblázatban)
  • Banki termékhez kapcsolódó funkciók ellenőrzése, tesztelése
  • Termékek működéséhez szükséges beállítások elvégzése
  • Termékekhez kapcsolódó funkciók ellenőrzése, kapcsolódó kész fejlesztések átvétele

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Gazdasági területen folytatott felsőfokú tanulmányok
  • Betöltött 18. életév
  • Magabiztos Excel használat

Munkaidő

  • Hétfőtől szerdáig, 8:00 és 17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti 24 óra vállalása irodai környezetben

Amit kínálunk

  • Bruttó 1970 Ft/óra
  • Igényes irodai környezet
  • Hosszú távú diákmunka
  • Gyakorlat leigazolási lehetőség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest VI.

Budapest