Projektvezető (Budapest)

Céginformáció: Semmelweis Egyetem, Egészségügyi Menedzserképző Központ

A Semmelweis Egyetem Egészségügyi Menedzserképző Központját (EMK) Európa szinten elismert intézményként tartják számon. Az EMK számos az egészségügyi rendszer fejlesztésével, egészségpolitikai kérdésekkel, valamint egészségügyi adatbányászattal, az egészségügy digitális transzformációjával foglalkozó kutatási, szakmai fejlesztési program részese volt. Az Intézet egyik célja, hogy az általa generált tudás mindenki számára hozzáférhető legyen, és ezzel elősegítse az egészségügyi innovációt és fejlődést. Leendő munkatársunkat keressük Projektmenedzser pozícióba izgalmas és előremutató nemzetközi projektek vezetéséhez.

Projektvezető

Feladatok

  • Az EMK-án belüli nemzetközi projektek vezetése, projektcsapatok irányítása, teljes körű projektmenedzseri feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a projektszereplőkkel és az Egyetem szervezeti egységeivel
  • A vezetőség rendszeres tájékoztatása a projekt előrehaladásáról, egyéb adminisztratív teendők ellátása
  • A szervezet által kitűzött célok, fejlesztési tervek megvalósításában való aktív részvétel

Elvárások

  • Nemzetközi projekt lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások (Word, Excel, PowerPoint) magabiztos ismerete
  • Büntetlen előélet és cselekvőképesség
  • Rendszerben gondolkodás, helyzetelemző képesség és gyors döntési képesség
  • Agilitás, rugalmasság, önálló és precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Magabiztos fellépés, pozitív hozzáállás, megbízhatóság, terhelhetőség, lendületesség

Előnyök

  • Érdeklődés az egészségügy és annak határterületein található témák iránt
  • EU-s pályázati rendszer ismerete
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Inspiráló, stabil szakmai műhelyt biztosítunk, ahol folyamatosan fejlődhetsz
  • Iskoláskorú gyermekeidet iskolakezdési támogatással támogatjuk
  • Fontos számunkra az egészséged, így kedvező áron sportolhatsz (All You Can Move), illetve igénybe veheted a Családbarát Egyetem Program adta ingyenes egészségügyi szűréseket, háziorvosi rendelést, mentálisan pedig mentálhigiénés és életmód tanácsadással támogatunk
  • Családbarát munkahely vagyunk: Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezményt vehetsz igénybe (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • határozott idejű szerződés
  • teljes munkaidő n
  • ormál munkarend

Munkavégzés helye

1125 Budapest, Kútvölgyi út 2.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk önéletrajzod a „Projektvezető” pozíció megjelölésével.

Budapest