Karbantartó mérnök (Balassagyarmat)

(Nógrád megye: Balassagyarmat, Salgótarján)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk folyamatosan tér át az ipar 4.0 szerinti gyártásra és ehhez keresnek szakembereket több pozícióba.  Az alábbi az egyik lehetőség náluk:

Karbantartó mérnök
(Nógrád megye)

Feladatok

  • Gyártósorok, gyártóberendezések fejlesztésének és modernizálásának szervezése;
  • A felújításhoz szükséges alkatrészek beszerzése;
  • Költségek nyomonkövetése, riportolás a karbantartási igazgató részére;
  • Szervizes cégekkel kapcsolattartás, a munkájuk igénylése, amennyiben szükséges;
  • Elavult vezérlők, PLC eszközök kiváltásának ütemezése, koordinálása.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség és karbantartói tapasztalat, gyártó vállalatnál
  • Szervó vezérlők (Fanuc, Siemens) ismerete
  • PLC ismeret (Siemens, Alan Bradly vagy más)
  • 3D tervező program felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvismeret
  • Kreatív gondolkodásmód és újító mentalitás!! :)

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria, bejárástámogatás v. letelepedési támogatás;
  • Rugalmas munkaidő beosztás;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Támogató cégkultúra.

Munkavégzés helye

  • Balassagyarmat, Salgótarján

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Tárgy mezőben: Karbantartó mérnök, Nógrád megye

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/294-5850 (Doros Anna)

Balassagyarmat