Karbantartó technikus (mechanikus) (Pest megye)

Karbantartó technikus (mechanikus)

Feladatok

  • Gyártó berendezések folyamatos felügyelete, karbantartása
  • Megelőző és javító karbantartási feladatok ellátása, a gyártósoron a mechanikus hibák javítása
  • Gépállás esetén segítségnyújtás a technikusoknak a hibakeresésben és elhárításában

Elvárások

  • Szakirányúközépfokú végzettség
  • Gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat (üzemi automatizálás és berendezés-karbantartás)

Amit kínálunk

  • Széleskörű juttatási csomag(alapfizetés, bejárás támogatás, bónusz)
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség stabil környezetben

Munkavégzés helye

Pest Megye

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajzzal.