Karosszéria lakatos_Székesfehérvár (Székesfehérvár)

Karosszéria lakatos_Székesfehérvár

Leírás

Magyarország egyik legismertebb, immár közel 130 éves múltra visszatekintő vállalatához keresünk kollégákat. A cég nem titkolt célkitűzése, hogy új perspektívát nyisson a hazai és nemzetközi piacon, melyhez lelkes, a szakma iránt elkötelezett kollégákat keresünk.

Feladatok

  • autóbuszok és azok vázszerkezeteinek szerkezeti és karosszérialakatos munkáinak elvégzése
  • vázszerkezeti elemek beépítése rajzdokumentáció alapján
  • lakatos és hegesztési munkák elvégzése vázszerkezeteken
  • rajzdokumentáció alapján hegesztési műveletek elvégzése

Elvárások
  • karosszéria lakatos szakirányú végzettség
  • tűzvédelmi vizsga
  • rajzolvasási képesség szükséges
  • autóbusz vázszerkezet gyártásával vagy javításával kapcsolatos ismeret előny
  • 1.4031 anyagminőségű alapanyag megmunkálásában szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • terhelhetőség

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • 1 műszakos munkarend
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívások

Munkavégzés helye

Székesfehérvár