Kereskedelmi asszisztens (Dunakeszi)

Dinamikusan fejlődő, Dunakeszi székhelyű fémipari vállalkozásunk értékesítési csapatának bővülése, fejlesztése kapcsán

Kereskedelmi asszisztens

munkakörre keresünk jelentkezőket.

Elsődleges feladatok:

  • termékmenedzser munkájának adminisztratív támogatása
  • vevőkkel történő kapcsolattartás telefonon és írásban
  • árajánlatok – vevői rendelések elkészítése, nyomonkövetése
  • vevői projektek felügyelete
  • reklamáció-kezelés

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • irodai szoftverek magabiztos használata (MS Office)
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • minden tekintetben precíz munkavégzés
  • vevőcentrikus gondolkodásmód – folyamatszemlélet

Előnyök:

  • korábbi fémipari tapasztalat (házon belüli folyamatos szakmai képzést biztosítunk)
  • idegen nyelv ismerete (a munkavégzéshez nem feltétlenül szükséges)

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség egy stabilan, dinamikusan fejlődő vállalkozásnál
  • komplex, változatos feladatkör
  • céges laptop és mobiltelefon magánhasználatra is
  • eseti jelleggel home-office lehetősége
  • fiatal, jó kedélyű munkahelyi kollektíva

Szívesen várjuk pályakezdő fiatalok jelentkezését is, akik nyitottak a tanulásra, és természetesen több évnyi munkatapasztalattal rendelkező jelentkezőket is, akik tudásukkal járulnak hozzá cégünk fejlődéséhez!

A telephely kiválóan megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel egyaránt (a vonatállomásról menetrendszerinti buszjárat indul cégünkhöz).

Munkavégzés helye

Dunakeszi

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát bérigényének megjelölésével küldje meg!

Dunakeszi