Kereskedelmi asszisztens (Dunakeszi)

A GSS Group értékesítési csapatának back office és sales support teendőihez keresünk

Kereskedelmi asszisztens

pozícióba új kollégát Dunakeszi központjában található irodába, teljes, 8 órás munkaidőre.

Ha dolgoztál már adminisztratív munkakörben, határozott fellépésű és precíz, proaktív munkaerő vagy, akkor várunk szeretettel cégünknél!

Általános jellegű feladataid:

  • kereskedelmi vezető napi munkájának segítése előre egyeztett feladatok terén
  • sales csapat koordinálása és működésének vezetése
  • irodai adminisztráció
  • sales csapat értekezleteinek szervezése és azokon való aktív részvétel
  • termékismereti anyagok karbantartása

Kereskedelmi tevékenységekkel kapcsolatos feladataid:

  • sales adatbázisok karbantartása (eseti feladatok, jelenlegi asszisztenssel egyeztetve)
  • riportok, jelentések adatainak frissítése, pontos és határidőre történő elkészítése
  • kapcsolattartás megbízókkal, partnerekkel telefonon és írásban

Mit várunk Tőled?

  • középfokú vagy felsőfokú végzettséget, kereskedelmi tapasztalatot és ismeretet
  • pályakezdő jelentkezőként is esélyes lehetsz!
  • legalább 1-2 év munkatapasztalatot asszisztencia terén
  • felhasználói szintű számítógépes és Office programcsomag ismeretet valós gyakorlati tudással (különös tekintettel az Excel és a Kimutatáskezelő használatára)
  • kiváló szervező és problémamegoldó hozzáállást, új ismeretek gyors elsajátítását
  • ügyfélorientált gondolkodásmódot
  • angol nyelv alapszintű ismerete nem elvárt, de előny lehet

Mit kínálunk Neked?

  • versenyképes fizetést
  • korrekt, precíz elszámolást
  • tervezhető, igényeidhez igazodó munkaidő beosztást
  • képzéseket, fejlődési lehetőséget
  • változatos feladatokat
  • megbízható irodai hátteret, stabilitást

Kinek ajánljuk a munkahelyet?

  • aki önálló gondolkodású, határozott kiállású
  • aki szeret logikusan gondolkodni, szereti maga körül a rendet mind az adatok, mind a környezete tekintetében
  • aki felvállalja véleményét, de az esetleges kritikát is helyén kezeli
  • akinek célja és elvárásai vannak magával szemben és ezekért küzdeni is tud
  • aki a kihívások és napi megpróbáltatások mellett kedves, vidám ember tud maradni

Dunakeszi