Kereskedelmi gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Az Ilcsi Szépítő Füvek Kft. olyan szakorientált, tapasztalati úton szerzett know-how-val rendelkező cég, mely Ilcsi márkanév alatt professzionális, natúr, problémamegoldó kozmetikumokat gyárt, amelyekhez a szakma szereplőinek magas színvonalú képzést biztosít, hogy így segítse az emberek bőrproblémáiból származó testi és lelki gondjainak és gátlásainak természetes módon való kezelését. Több, mint 100 féle növényt használnak termékeik előállításánál, melyek nagy részét saját bioültetvényünkön termesztik, a többit pedig vagy biogazdálkodásokból vásárolják, vagy vadon gyűjtik be.

Kereskedelmi gyakornok

Feladatok

  • Mindennapi operatív kereskedelmi feladatok ellátása a kereskedelmi vezető iránymutatása mentén
  • Napi operatív folyamatok támogatása, adminisztrációs feladatok ellátása, heti és ad hoc riportok készítése
  • Hatékony együttműködés a társosztályokkal
  • A vállalatirányítási rendszerből adatok kinyerése, adatok használata, adatok készítése
  • Kereskedelmi kampányok adminisztrációja, támogatása
  • Megrendelések kezelése, feldolgozása, koordinálása, nyomonkövetése
  • Vevői ügyfélszolgálat, reklamációk kezelése
  • Kimutatások, előrejelzések készítése
  • Készletnyilvántartás, termékportfólió karbantartása admin felületen

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony gazdasági területen
  • Magabiztos MS Office ismeretek (főként Excel)
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig általános irodai munkarendben
  • Heti 30-40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2400 Ft órabér
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú lehetőség

Előnyök

  • e-kereskedelmi tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest II.

Budapest