Kereskedelmi vezető (Budapest)

Ügyfelünk a világ egyik vezető kintlévőség-biztosítója, Kereskedelmi vezető kollégájukat keressük az értékesítési csapat és értékesítési tevékenységek összefogására.

Kereskedelmi vezető

Feladatok

  • Értékesítési csapat irányítása, koordinálása, szakmai vezetése.
  • KPI-ok meghatározása.
  • Értékesítési stratégiai kidolgozása, működtetése.
  • Stratégiai partnerekkel való kapcsolattartás, új kapcsolatok kiépítése.
  • Riportálás a vezetőség felé.
  • Termékfejlesztés támogatása, piaci igények felmérése.

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5-7 év B2B, nagyobb értékű szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • Preferált a banki, biztosítási, lízing vagy egyéb pénzügyi szolgáltatások értékesítésében szerzett gyakorlat, piacismeret.
  • Legalább 1 év tapasztalat vezetőként.
  • Aktív tárgyalási szintű angol írásban és szóban egyaránt.

Amit kínálunk

  • fejlődési lehetőség
  • piacvezető, stabil vállalat
  • összetartó, motivált csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest