Kereskedelmi vezető (Ráckeve)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk, aki a hazai FMCG szektor egyik kulcsszereplője, keresi Kereskedelmi Vezetőjét, aki a stratégiai döntéshozatal mellett, csapata vezetésével és a hazai hálózat key account manageri tevékenységével járulna hozzá a cég fejlődéséhez.

Kereskedelmi vezető

Feladatok

Legfontosabb feladatok:

  • Hálózat megismerése, menedzselése és kollégák támogatása
  • A magyar csapat támogatása és a franchise csapat támogatása, egy kézben tartása
  • A kereskedelmi adminisztratív feladatok menedzselése, hatékony működés biztosítása.
  • Stratégiai tervek készítése, éves felülvizsgálattal, kereskedelmi költségvetés kezelése
  • Aktív projektmenedzsment, szerződéskötések és kapcsolattartás partnerekkel
  • Összefogni a csapatok működését, riportok kérése és készítése

Követelmények

  • Retail ismeret: Mély és alapos ismeretek a magyar és nemzetközi retail piacról
  • FMCG: Tapasztalatok és ismeretek az élelmiszeripari termékek kapcsán
  • Vezetői tapasztalat: Több szintű csapat hatékony irányítása.
  • Stratégiai és adminisztratív készségek
  • Projektmenedzsment
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Egy sikeres, stabil cég biztonsága
  • Versenyképes fizetés
  • Bónuszrendszer
  • Céges autó, laptop és telefon

Ráckeve