Key Account Manager (Budapest)

Multinacionális gyógyszercég magyarországi képviselete

Key Account Manager

 pozícióba munkatársat keres Budapest és Pest megye területére

Feladatok

  • A cégünk által képviselt termékek az adott piaci területen történő ismertetése, értékesítése.
  • Kapcsolatépítés és fenntartás a célcsoportba tartozó orvosokkal, egészségügyi dolgozókkal, gyógyszerészekkel.
  • Meghatározott számú napi látogatás előkészítése, megszervezése, lebonyolítása
  • Piaci információk gyűjtése, elemzése
  • Konkurencia és piaci változások nyomon követése
  • Üzleti tervek készítése, stratégiai elemzése
  • Partner adatbázis karbantartása
  • Cég képviselete szakmai rendezvényeken

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség ( a gyógyszer promóciós rendeletnek megfelelően: orvos, gyógyszerész, egészségügyi főiskolai, biológus vagy vegyész végzettség)
  • Min. 2 éves gyógyszeripari tapasztalat gyógyszerismertetői vagy Key Account Manageri pozícióban
  • Budapesti vagy Pest megyei lakhely
  • Nagyfokú mobilitás (a munka sok utazással jár)
  • Etikus gyógyszer promócióban szerzett tapasztalat
  • Önállóság, problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikáció- és kiváló tárgyalókészség
  • Üzleti szemlélet
  • Terhelhetőség, precizitás, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Munkavégzés helye

Budapest és Pest megye

Budapest