kivitelezési előkészítő mérnök (épületvillamosság) (Kiskunfélegyháza)

Partnerünk egy hazai épületvillamossági kivitelezéssel foglalkozó vállalat.

kivitelezési előkészítő mérnök (épületvillamosság)

Feladatok

  • Részvétel a teljes projektben indulástól a zárásig
  • Épületvillamossági kivitelezési projektek előkészítése, a kivitelezés pontos, ütemterv szerinti lebonyolítása, nyomon követése, lezárása az alábbiak szerint:
    • alvállalkozók pályáztatása, szerződések és elszámolások előkészítése
    • mennyiségszámítások és összehasonlító elemzések készítése
    • anyagmegrendelések lebonyolítása
    • alvállalkozói/anyagbeszállítói szerződéskötések
    • teljesítésigazolások előkészítése
    • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, alvállalkozókkal, tervezőkkel, a megrendelői oldal szereplőivel, valamint szükség esetén hatóságokkal
  • Hatósági bejelentések ügyintézése
  • Menedzsment felé történő riportálás
  • Aktív részvétel a projekt műszaki átadás-átvételi folyamatában
  • Az átadási dokumentáció teljeskörű menedzselése

Követelmények

  • Villamosmérnök / mechatronikai mérnök / műszaki menedzser felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Villamosenergia elosztási ismereteid vannak
  • Megbízható Word, Excel ismeretekkel rendelkezel
  • AutoCad ismereteid vannak
  • Precizitás, megbízhatóság jellemez
  • Jó a kommunikációs készséged
  • Önálló a munkavégzésed
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Amit kínálunk

  • Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség
  • Egyedülálló projekteken való részvétel

Munkavégzés helye

Kiskunfélegyháza