Kontírozó könyvelő, bérszámfejtő (Nyíregyháza)

A hirdetés már lejárt!

Kontírozó könyvelő, bérszámfejtő

Nyíregyházán működő könyvelőirodába munkatársat keresünk! A betöltendő munkakör kontírozó könyvelő, bérszámfejtő.

Feladatok:

  • Ügyfélkörünkbe tartozó, jellemzően Kft formában működő cégek könyvelési feladatainak ellátása, elsősorban: kontírozás, könyvelés, áfa bevallások, év végi zárás, beszámoló készítés, további szükséges bevallások az adózás területén
  • Bérszámfejtés – alapvető bérszámfejtési ismeretekkel
  • Ügyfelekkel történő színvonalas kapcsolattartás

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • megfelelő számviteli ismeretek,
  • kapcsolódó jogszabályok ismerete.

Kizárólag komolyan motivált, munkavégzésre hosszú távon tervező jelöltek jelentkezését várjuk, akik nyitottak a könyvelőirodai munkavégzéssel kapcsolatos több szintű feladatkör elvégzésére, és lendületes, produktív hozzáállásra valamint képesek az ügyfelekkel való színvonalas kapcsolattartásra. Az állás könyvelési tapasztalat nélkül nem tölthető be. A betanulási időszakban minden segítséget biztosítunk, ezt követően önálló munkavégzés elvárt. Bérszámfejtési végzettség és tapasztalat nem elvárás, de abszolút előnyt jelent.

Teljesen más szakmai területről pályázók betanítására nincs lehetőségünk!

Belvároshoz közeli irodánk nem nagy létszámú, de összetartó, segítőkész és nyitott csapat, minden segítséget megadva az új munkatársnak szükség esetén.

Kizárólag fényképes és bérmegjelöléssel bíró jelentkezéseket várunk.

Nyíregyháza