Kontroller (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Kontroller

Feladatok

  • Termelési költségek elemzése, riportok készítése;
  • Szoros kapcsolattartás az anyavállalattal és a társosztályokkal, számukra kimutatások, prezentációk készítése;
  • Terv-tény elemzések készítése;
  • Termék árkalkuláció készítése és vevői árváltozások kezelése;
  • Beruházások tervezésekor előrejelzések előkészítése;
  • Termelési költség-elhatárolások elkészítése, nyomon követése;
  • Havi, éves zárási teendőkben aktív részvétel.

Elvárások

  • Főiskolai / egyetemi végzettség (előny: pénzügyi, gazdasági tanulmányok);
  • 3-5 év szakmai tapasztalat kontrolling területén;
  • Termelő vállalatnál szerzett releváns tapasztalat;
  • Szóban is kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Számviteli ismeretek;
  • Haladó Excel tudás;
  • SAP ismeret.

Amit kínálunk

  • Piaci szintnek megfelelő bérezés;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Heti 1 nap HOME OFFICE;
  • Komplex béren kívüli juttatási csomag;

Munkavégzés helye

  • Győr, Mosonmagyaróvár

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 295-8396 (Jakubecz Ninetta) Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mailt is!

Győr