Könyvelési asszisztens (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A CPA Business Solutions Kft. könyvvizsgálati, számviteli, bérszámfejtési és adótanácsadási szolgáltatásokat nyújt, hiszen jelentős tapasztalatot szereztek a speciális pénzügyi jelentéseket igénylő nemzetközi cégek magyarországi leányvállalatainak kiszolgálásában.

Könyvelési asszisztens

Feladatok

  • Számlák, bankszámlakivonatok könyvelése, adatimporthoz szükséges fájlok elkészítése
  • Senior munkatársak feladatainak támogatása
  • KSH, MNB havi/negyedéves adatszolgáltatások elkészítése, benyújtása
  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok előkészítése
  • Havi/negyedéves általános forgalmi adóbevallások előkészítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony preferáltan közgazdasági vagy számvitel területen
  • Utolsó félévedben jársz alap- vagy mesterszakon
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret, főleg Excel
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti minimum 30 óra vállalása rugalmas beosztásban
  • Péntekenként home office lehetőség, két hónap után

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra
  • Nemzetközi és magyar ügyfélkörtől érkező változatos szakmai munka
  • Heti angol nyelvű szakmai oktatás
  • Home office lehetőség
  • Tapasztalt, támogató csapat
  • Rugalmas munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka

Munkavégzés helye

Budapest II.

Budapest