Könyvelő (Zalaegerszeg)

Könyvelő

Leírás

Nemzetközi háttérrel rendelkező zalaegerszegi partnerünk részére keresünk új kollégát Könyvelő pozícióba

Könyvelő

Feladatok

  • Analitikus és főkönyvi könyvelés
  • Bejövő számlák, költségelszámolások könyvelése
  • SAP/4 HANA FI key-user
  • Társosztályokkal és a német központtal való közreműködés SAP és számviteli témákban
  • DMS rendszer bevezetésében való aktív részvétel
  • Havi zárásban való aktív részvétel

Elvárások
  • Pénzügy, számvitel szakirányú diploma
  • Minimum középfokú, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 5+ év könyvelői szakmai tapasztalat termelő vállalatnál
  • SAP FI ismeret, SAP/4 HANA
  • MS Office ismerete
  • Jó analitikus készség és precíz, szorgalmas munkavégzés
  • Motiváció a fejlődésre, tanulásra
  • Tapasztalat folyamatokban, ezek kialakítása iránti igény
  • Rugalmasság
  • Csapatszellem
  • Megoldás-orientált munkavégzés
  • Hajlandóság utazásra (időnként)

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • A munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg