Könyvelő (2 év határozott idő) (Jászberény)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk 100%-ban koreai tulajdonú vállalat, 2010 óta erős jelenléttel rendelkezik a magyar piacon. Üzleti partnereinek igényeire fókuszálva magas minőségű, különböző típusú és tulajdonságú polikarbonát alapanyagok gyártásával foglalkozik, melyek ideálisak mind az elektronikai, mind az autóipari szektor számára. Pénzügyi csapatuk fontos szerepet játszik a vállalat sikeres működésében. Ebben a csapatban a szakmai igényesség, rugalmasság, a precizitás kiemelkedő szerepet kap. Ezúttal Könyvelő pozícióba toborzunk számukra, két év határozott idejű szerződéssel.

Könyvelő (2 év határozott idő)

Feladatok

  • Bankkivonatok, szállítók könyvelése SAP rendszerben
  • Statisztikai riportok készítése (KSH, MNB)
  • Tárgyi eszközök könyvelése
  • Vevő- és szállítói fizetések rögzítése SAP-ben
  • Részvétel a havi/negyedéves/év végi zárásokban
  • Részvétel audit folyamatban és adóellenőrzésekben
  • Támogatás adóbevallások készítésében (HIPA, ÁFA, egyéb, a könyvelési osztály hatáskörébe tartozó adók)
  • Részzvétel az éves beszámoló készítésében

Követelmények

  • Mérlegképes könyvelő végzettség/releváns felsőfokú tanulmányok ÉS/VAGY 1-2 éves könyvelésben szerzett tapasztalat multinacionális környezetben
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • IFRS tudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • összetett juttatási csomag: alapbér, munkába járási támogatás, havi és eseti SZÉP kártya kifizetés
  • 2 éves határozott idejű munkaszerződés
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • stabil munkahely és olyan közeg, ahol számít a véleményed és ahol fiatalos csapat vár
  • családias munkakörnyezet, multinacionális cég

Munkavégzés helye

Jászberény

Jászberény