Könyvelő asszisztens, adminisztrátor (Budapest)

Budapest XII. kerület Hertelendy utcában működő, 6 fős dinamikusan fejlődő könyvelőiroda keres

Könyvelő asszisztens, adminisztrátor

munkatársat.

Feladatok

  • Beérkező anyagok rendszerezése, iktatása
  • irodai adminisztrációk vezetése
  • iroda működésével kapcsolatos napi feladatok elvégzése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • kimutatások vezetése
  • könyvelő munkatársak munkájának segítése
  • Adóhatósági bejelentkezési regisztrációk készítése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • 2-3 év irodai környezetben szerzett tapasztalat
  • MS office ismerete
  • önálló, és csapatban történő pontos, precíz munkavégzés
  • határidők betartása

Előnyök

  • szakirányú szakmai tapasztalat (pénzügyi és számviteli ügyintéző)
  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszútávú, biztos munka végzés
  • komplex szakmai feladatok
  • fejlődési, tanulási lehetőség
  • fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye

Budapest, XII. kerület

Budapest