KÖNYVELŐ- ÉS EGYÉB ÜGYINTÉZŐ (Szolnok)

A HOLSIMAUDIT KFT saját csapatába keres Kollégát KÖNYVELŐ- ÉS EGYÉB ÜGYINTÉZŐ pozícióba

  • Bővülő csapatunkba

    Könyvelő- és egyéb ügyintéző

    munkatársat keresünk.

    Kérjük fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével elküldeni.

    Főbb feladatok, munkák:

    A HOLSIMAUDIT Kft. (5000 Szolnok, Baross u.7. 1/7.) munkavállalót keres  könyvelő- és egyéb ügyintéző munkakörbe, szolnoki munkavégzéssel, hosszú távra. Cégünk számviteli, könyvvizsgálói, adószakértői tevékenységet folytató könyvelőiroda.

    FŐBB FELADATOK:

    • Cégek gazdasági eseményeinek folyamatos és naprakész, törvényi előírásoknak megfelelő nyilvántartása, analitikus és főkönyvi könyvelések a számvitel szabályai szerint.
    • főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyezőségének ellenőrzése.
    • Bejövő bevételi, készlet- és költségszámlák, illetve valamennyi egyéb bizonylat előkészítése könyvelésre, könyvelés.
    • Évközi időszaki zárásokban, valamint éves beszámoló készítésben aktív közreműködés.
    • Gazdasági események összefüggéseinek követése, kontrollja.
    • Adatszolgáltatások készítése a főkönyv és analitika adataiból, partnerek számára igény szerint.
    • Kapcsolattartás ügyfelekkel és hatóságokkal.
    • Adóbevallások előkészítésében, készítésében, való aktív közreműködés.
    • Dokumentumkezelés adatvédelmi szabályzat szerint

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Pénzügyi, számviteli szakirányú középfokú végzettség,
    • Naprakész számviteli és adózási ismeretek,
    • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat,
    • Megbízhatóság, precizitás, jó kommunikációs képesség,
    • Felelősségérzet a munkakörbe tartozó teljes munkafolyamatért,
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    • Magabiztos számítógép használat elengedhetetlen
    • Önállóság
    • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
    • Határozott, kiegyensúlyozott, megbízható személyiség

    Amit kínálunk:

    • Hosszú távú, biztos munkahely
    • Vidám, dinamikus, jó csapat
    • Versenyképes munkabér
    • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Szolnok