Laborasszisztens (Miskolc)

Humán Centrum Kft.

Laborasszisztens

Leírás

A Sanofi az egyik legrégebbi és legismertebb gyógyszeripari vállalat, mely már több mint egy évszázada dolgozik az emberek egészségének megőrzése érdekében. Terápiás megoldásai több, mint 170 országban elérhetőek.

Feladatok

  • gyógyszertermékek vizsgálata klasszikus és műszeres módszerekkel
  • a laboratóriumi vizsgálatok és a dokumentációs feladatok határidőre való elvégzése és elsődleges kiértékelése
  • a tevékenységhez szükséges anyagok, eszközök időbeni biztosítása
  • készletnyilvántartás, leltározás, tárolás körülményeinek ellenőrzése
  • közreműködés az eljárások kialakításában

Elvárások

  • vegyipari, elsősorban analitikai tapasztalat
  • szakirányú középfokú végzettség (mikrobiológiai/analitikai laboratóriumi asszisztens, vegyésztechnikus, vegyipari szakmunkás)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • pontosság, precizitás, problémamegoldó képesség

Munkaidő

  • 2 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig)

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű szerződés
  • versenyképes alapbér és az átlagnál magasabb béren kívüli juttatások
  • kedvezményes sportolási lehetőség
  • rendszeres vállalati rendezvények, pl.: családi nap
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagság lehetősége
  • kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • éves egészségügyi szűrőprogram

Előnyök

  • klasszikus és/vagy műszeres analitikai ismeretek, gyógyszeranalitikai, mikrobiológiai és csomagolástechnológiai ismeretek
  • gyógyszeripari minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • GMP ismertek
  • gyógyszeripari laborgyakorlat
  • angol alapfokú szakmai nyelvismeret

Munkavégzés helye

  • Miskolc
Miskolc