Lakatos / géplakatos (Algyő)

A hirdetés már lejárt!

Közel 30 éve működő, magyar tulajdonban lévő, ipari automatizálás területén tevékenykedő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Lakatos / géplakatos

Elvárások:

  • Technikusi végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Fizikai állóképesség,
  • Lelkes, elhivatott mentalitás,
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Fémipari munkában való jártasság,
  • Impulzuscsövezésben szerzett tapasztalat,
  • Műszaki rajzolvasás,
  • Bányabiztonsági vizsga,
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Feladatok:

  • Részvétel az automatizálási rendszerek technológiai helyszíneken történő kivitelezésében és karbantartásában, lakatos-hegesztői munkák elvégzésében,
  • Irányítástechnikai, elektromos elosztószekrények tartószerkezeteinek gyártása és telepítése,
  • Kábelnyomvonalak csatorna- és tartórendszerének megépítése,
  • A munkájához kapcsolódó dokumentáció elvégzése

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil, bejelentett munkahely,
  • Egyműszakos munkarend (H-P: 7:00-15:20),
  • Szabad hétvége,
  • Munkaruhát, munkavédelmi ruházatot biztosítunk,
  • Összetartó csapat, remek hangulattal,
  • A szükséges betanulási időt biztosítjuk,
  • Cafeteria (szabadon választható elemekkel),
  • Egészségközpontú szemlélet (Mint pl. gyümölcsnap)

Munkavégzés helye:

Algyő

Algyő