Lakatosműhely vezető (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

Lakatosműhely vezető

Leírás

Pécsen található villamosipari automatizálás különböző területein tevékenykedő partnercégünk részére keresünk Lakatosműhely vezetésére munkavállalót:

Feladatok

  • Lakatos üzemi (lakatos műhely, porfestő, lézervágó) dolgozók hatékony munkavégzésének felügyelete, biztosítása
  • Dolgozók motiválása
  • Fizikai munkavégzésben személyes részvétel
  • Minőség-ellenőrzés, valamint az ellenőrzés tapasztalatainak visszacsatolása dolgozók és QM részére,
  • Javító intézkedések a minőség javítása érdekében
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel és beszállítókkal

Elvárások
  • Gépész technikusi végzettség;
  • Hegesztő munkálatokban való jártasság (CO2, AWI)
  • 2-3 év vezetői tapasztalat hasonló munkakörben
  • Rozsdamentes és szénacél (0,75-5 mm) lemezmegmunkálásban és hegesztésben való jártasság;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • Előny: 3D tervezőszoftverek ismerete

Amit kínálunk
  • Változatos projektmunkákat;
  • Szakmai fejlődési lehetőséget;
  • Családias munkakörnyezetet;
  • Versenyképes juttatásokat;
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú karrierlehetőség;
  • Dinamikus, fiatalos csapatban való részvételt;

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs